Урок англійської мови у 3 класі “Оn a farm” (на фермі) - Англійська мова <!--if(Розробки уроків)-->- Розробки уроків<!--endif--> - Все для вчителя - CАЙТ ПЯТЫХ Е.И.
Меню
Нам пишуть
    
   Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Гості з 25.04.11
Хто в гостях
Підручники онлайн

Підручники онлайн
Реєстрація сайту
Главная » Файлы » Розробки уроків » Англійська мова

Урок англійської мови у 3 класі “Оn a farm” (на фермі)



[ · Скриншот ]
27.02.2013, 23:14
Клас: 3 клас;

Підтема: "on a farm”(на фермі)

Мета: 1) Ознайомити учнів з новими Л О з теми та закріпити їх
уживання в усному мовленні;
2) Розвивати комуникативну компетенцію, продовжувати
розвивати навички драматизування діалогів;
3) Розвивати навички читання. Тренувати увагу й пам’ять;
4) Виховувати позитивне ставлення до тварин;

Обладнення: тематичні малюнки з теми, сигнальні картки, картки з числами,
звукозаписи пісень, музична книга «На фермі», підручник.

Тип уроку: комбінованний;

Хід уроку:

1.Вступ. Організаційний момент.Пдготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання.
a)Good morning! I am glad to see you. Are you glad to see me?
We shall begin our lesson with repeating the rhymes:……(учні повторюють вже вивчені рифмовки та вірші)
b)Відповіді учнів на запитання вчителя про пори року, погоду, дні
тижня;
c) Повторення пісні ABC (музичний запис)
d) Who wants to be a teacher? Учні у ролі вчителя задають запитання
у режимі P1 – P2 P3 P4…..
What is your name? What is your surname? How old are you?
Where do you live?

2. Повідомлення теми та мети урока, що учні будуть робити, про деякі
форми уроку.

11. Основна частина уроку.

1.Уведення в іншомовну атмосферу.
Ведення назв свійських тварин і їх фонетична отработка:
A pig, a horse, a cow, a duck, a goose, a goat, a cat, a dog, a hen,
a rabbit.
2.Тренування у вимові звуків
і повторення слів.

3.Подання та відпрацювання лексичного матеріалу:

T: Show me the picture of horse (pig, rabbit, cow, goat, duck,……)
Кожен учень має набори малюнків свійських твариню учень повинен
вибрати потрібний малюнок і показати його.

Фізкультхвилинка(пісня "Clap, Clap…)

4.Закріплення лексики.
Учитель показує малюнки тварин і називає її: учні повинні за
допомогою сигнальних карток показати як вони запам’ятали вивчену
тематичну лексику.(вчитель навмисне робить помилки: показує
одну тварину, а називає іншу.

5. Складання коротеньких діалогів про тварин. Робота в парах.


A: What’s this?

B: It’s a pig.
A: Is this a big pig?
B: Yes, it is.
A: Can a pig jump?( run, climb…..)
B: No, it can’t.

6. Описування свійської тварини. Учні «ланцюжком» вимовляють
одне речення про тварину.


Хвилинка відпочинку.
T: I see, you are tired. Do you want to have a rest?
P: Yes
T: Close your eyes
And do your best.

7.Повторення числівників. Робота з картками.

8. Розвиток навичок читання.

T: Open your books at page….. Read the ex.1(a,b,c)

9.Гра: "Who says so?” Учні слухають звукову книжку "At the Farm”
і повинні вгадати по звукам , які вимовляють свійські тварини, що
це за тварина і назвати її.

111Заключна частина уроку:

1.Домашне завдання. Вчитель коментує домашне завдання, показує
зразок виконання;
2.Вчитель запитує чи сподобався урок, що сподобалось більше за все,
чого навчились. Оцінювання учнів. Учитель коментує оцінки.
Категория: Англійська мова | Добавил: ЗОШ18
Просмотров: 1111 | Загрузок: 3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Міні-профіль
Суббота
03.12.2016
09:45


Погода
Цікаво знати
Дистанційне навч.
Хостинг фотоальбомов
Код кнопки
Сайт учителя П’ятих Олени Іванівни


Обміняємось кнопками


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Посетители за день

    Скільки нас?
Зарег. на сайте: Всего: 3166
Новых за месяц: 10
Новых за неделю: 0
Новых вчера: 0
Новых сегодня: 0
Из них:
Администраторов: 1
Модераторов: 0
Проверенных: 5
Обычных юзеров: 3151
Из них:
Парней: 477
Девушек: 2689
Поиск